Комунальники запевнили, що ліфт у багатоповерхівці на Ленінградській не падав

У Департаменті ЖКГ пояснили, що технічно ліфт не може впасти: спрацьовує система аварійного гальмування

У Департаменті ЖКГ стверджують, що інформацію про ліфт, що "впав" в Корабельному районі перебільшили і підйомник вже працює. Про це йдеться на сторінці комунальників у "Фейсбуці", повідомляє Depo.Миколаїв.

Комунальники називають ситуацію в будинку по вул. Ленінградської, 5-б з технічної точки зору цілком штатною: випадки екстреної зупинки ліфтів на добу відбуваються в середньому п'ять-вісім разів. Департамент ЖКГ зазначає, що може бути декілька причин різкого гальмування ліфта: перевантаження, потрапляння в зазор (3 мм) між напрямними і клинами механізму уловлювача стороннього предмета, замерзання мастила при різких зниженнях температури повітря тощо.

"В такому випадку спрацьовує система аварійного гальмування і утримання кабіни, що передбачено конструкцією ліфта. Падіння кабіни ліфта через обрив всіх трьох тросів, швидше художній вимисел творців фільмів жанру "екшн". У житті таке, практично, неможливо. Крім того, в приямці ліфтової шахти встановлені буферні пружини, які теж не дозволять ліфту, як написано в заголовку, "впасти", - йдеться в повідомленні.

За словами комунальників, випадок на Ленінградській підтвердив надійність і справність системи безпеки ліфта та хорошої роботи обслуговуючої організації. "Вже вчора ліфт був запущений. Сьогодні технічні інспектори КП "Миколаївліфт" проведуть додаткові дослідження ліфта", - пишуть комунальники.

Комунальники запевнили, що ліфт у багатоповерхівці на Ленінградській не падав

Нагадаємо, жителі будинку на вул. Ленінградській в Корабельному районі заявили, що в них в будинку впав ліфт і дивом ніхто не постраждав.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев