Четвертий арбітр: Максим Пономаренко (Одеса).

Спостерігач арбітражу: Олександр Латоша (Мелітополь).

Коло невдач: МФК "Миколаїв" продув найслабшій команді Першої Ліги - фото 1

МФК "Миколаїв": 51.Чумак, 7.Берко (17.Кошелюк, 84 '), 18.Момот, 19.Муховіков, 22.Сокол, 23.Ковалёв, 26.Морозов (10.Саркісян, 46') 32. Буличов-к, 69.Сартіна, 70.Назаренко, 78.Рогозінскій (13.Батюшін, 60 ').

Запасні: 16.Майборода, 5.Бессалов, 21.Гвоздевіч, 29.Павлов.

"Гірник-Спорт": 32.Крюков, 23.Ченбай, 33.Іванов, 10.Моісеенко, 4.Гарбар, 26.Пернацкій, 22.Воронченко, (6.Осадчій, 58 ') 8.Корольков-к, 7. Марусич, 54.Павлік (18.Бобак, 75 '), 9.Кіріенко (37. Демидов, 77').

Запасні: 1.Ситніков, 5.Ломко, 77.Малей, 14.Воробей.

Головний тренер: Ігор Жабченко.

Гол: Марусич (90 + 2 ').

Попередження: Муховиков (70 '), Берко (79') - Моісеєнко (50 '), Корольков (70'), Іванов (76 ').

Коло невдач: МФК "Миколаїв" продув найслабшій команді Першої Ліги - фото 2

МФК "Миколаїв" з великим азартом підійшов до чергового туру чемпіонату. Навіть дощ посеред тижня і тренування на піску не змогли змінити бойовий настрій "корабелів" на цей матч. "Гірник-Спорт" - чому б саме тут не здобути першу перемогу? Команда-суперник оновлена ​​на 60%, двох поразок в двох турах - здавалося, все супроводжує майбутній успіх...

Коло невдач: МФК "Миколаїв" продув найслабшій команді Першої Ліги - фото 3

У першому таймі фактично, нічого цікавого на полі Центрального міського стадіону не відбувалося. Можна виділити три найбільш пам'ятних моменти: 1) після плутанини у воротарському господарів Ігор Кирієнко пробив головою, але м'яч із стрічки вибив Богдан Сокіл; 2) контратака імені Дмитра Сартіні завершилася неточним ударом Віктора Берко; 3) вищезгаданий форвард гостей Кирієнко підібрав на газоні голуба(!),  який мирно сидів і спостерігав за грою, і після дозволу арбітра, віддав його боллбоям за воротами Романа Чумака.

А ось друга половина зустрічі пролетіла на одному диханні. Спершу зазначимо той момент, що головний арбітр зустрічі, разом зі своїми помічниками, провели матч вкрай невпевнено. Звідси виникли кілька дуже спірних "поза грою" у миколаївців і обурення обох тренерських штабів з приводу справедливості рішень.

У перерві у МФК "Миколаїв" на полі з'явився Ваге Саркісян. Десятий номер господарів помітно прискорив і оживив футбол на радість уболівальникам і глядачам біля екранів.

Коло невдач: МФК "Миколаїв" продув найслабшій команді Першої Ліги - фото 4

Вже на 48-й хвилині Виник перший небезпечний момент - це Віктор Берко скористався передачею від Андрія Ковальова, але переграти Микиту Крюкова не зумів.

Незабаром на поле в складі гостей з'явився Дмитро Осадчий. Хавбеку "Гірник-Спорт" вдалося стабілізувати гру в центрі поля, створити кілька моментів біля воріт господарів, але головне - це розпалити обстановку маленької сутичкою з Віталієм Момотом.

Миколаївці відповіли моментом Саркісяна - це Сокіл класно навісив з лівого флангу, але Ваге пробачив команду Ігоря Жабченко.

На 64-й хвилині стався неоднозначний інцидент: на полі почалася бійка між гравцями обох команд, ініціаторами якої стали Володимир Корольков і Антон Муховиков. Обидва отримали по жовтій картці від арбітра, але цей епізод став наслідком бездіяльності "людей в чорному" на попередні моменти матчу. Цілком ймовірно, що якби грубості припинялися на корені, не було б затримок, розбіжностей, а згодом і нещасливих п'яти доданих хвилин.

МФК "Миколаїв" і після цього мав шанси на те, щоб відкрити рахунок забитим голам у новому сезоні. Саркісян і Берко небезпечно пробивали з-за меж штрафного майданчика, але блискуче в рамці воріт діяв Крюков, тримаючи свої ворота на замку.

А ось в компенсований час удача посміхнулася гостям. Корольков навісив зі штрафного, а Максим Марусич, влучно пробив під поперечину. Чумак лише дотягнувся кінчиками пальців до цього м'яча - 0:1.