Колишні керівники Миколаївської ОДА порадили Савченку, як не "наступити на граблі"

Олексій Савченко наголосив на важливості таких зустрічей зазначивши, що у нього обмаль часу і він не хоче його витрачати даремно

Колишні очільники Миколаївської області дали поради нинішньому голові ОДА Олексію Савченко, як уникнути помилок у роботі, а також обговорили проблемні питання області. Про це повідомляє Depo.Миколаїв.

Сьогодні, 3 листопада, відбулося перше засідання ради колишніх голів облдержадміністрації. Олексій Савченко зазначив, що Миколаївська область, мабуть, перша серед всіх областей, хто започаткував такі зустрічі.

Після завершення наради усі екс-голови ОДА вийшли поспілкуватися із представниками ЗМІ. Про що конкретно спілкувалися за закритими дверима не сказали, однак запевнили, що займаються доброю справою.

Колишні керівники Миколаївської ОДА порадили Савченку, як не "наступити на граблі"

В свою чергу Олексі Савченко наголосив, що досвід колег для нього дуже важливий: "В мене обмаль часу і я не хочу його витрачати. Я хочу побудувати свій шлях таким чином, щоб урахувати усі помилки, які вони допустили і не допустити цих помилок у своїй роботі. Я дуже вдячний і наші зустрічі будуть постійними, ми будемо постійно обговорювати усі важливі питання", - повідомив Савченко.

Колишні керівники Миколаївської ОДА порадили Савченку, як не "наступити на граблі"

Колишні керівники Миколаївської ОДА пКолишні керівники Миколаївської ОДА порадили Савченку, як не "наступити на граблі"орадили Савченку, як не "наступити на граблі"

Раніше повідомлялося, що колишні голови Миколаївської ОДА обмінялися подарунками з Савченком.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев

Метки: #Савченко