Керівника "Миколаївоблтеплоенерго" звільнили з посади за власним бажанням

Повідомляється, що голова ОДА Олексій Савченко вже підписав заяву Віталія Бородіна

Виконуючий обов’язки директора ОКП "Миколаївоблтеплоенерго" Віталій Бородін написав заяву про звільнення за власним бажанням. Про це повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Преступности.НЕТ".

Заяву було подано голові Миколаївської ОДА ще у п'ятницю, 9 грудня. За інформацією видання, Олексій Савченко вже підписав заяву Віталія Бородіна.
На сьогоднішній день у зв'язку з тим, що на підприємстві повністю відсутній керівництво - немає ні директора, ні заступників, ні головного інженера, комунальним підприємством керує головний економіст Світлана Аверкова. Надалі ОДА планує оголосити конкурс на посаду генерального директора КП.

В той же час в коментарі журналістам Віталій Бородін заявляв, що він не винен в інкримінованих йому злочинах, і що готовий доводити свою правоту.

Зазначимо, що 10 Центральний райсуд відсторонив Бородіна від посади, після того, як його довелося примусово "запрошувати" до судової зали.

Нагадаємо, що керівнику "Миколаївоблтеплоенерго" оголосили про підозру в розтраті майже 5 млн грн. Віталій Бородін, за підозрою правоохоронців, "нагрів" кошти на встановленні лічильників, а також обслуговуванні котелень.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев