Кантор про МФК "Миколаїв": Наші успіхи безпосередньо залежать від стану інфраструктури

У клубу, який пробився до півфіналу Кубка України, немає тренувальної бази: футболісти були вимушені бігати перед грою в лісі біля стадіону

Головний інвестор МФК "Миколаїв" Сергій Кантор після переможного матчу з "Іллічівцем" в 1/4 фіналу Кубка України торкнувся теми відсутності у клубу інфраструктури. Про це повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на ua.football.

Депутат міськради Сергій Кантор зауважив, що поки що не вдається достукатися до його колег щодо вирішення проблем спортивної інфраструктури у місті: "Ми тиждень в ліску напроти стадіону бігали, щоб поле, яке вже пішло на шостий десяток років, поберегти. Хотілося б, щоб ця перемога "Миколаєва" трошки розгорнула свідомість людей, які ухвалюють рішення за тих, хто сьогодні радів. І щоб ми почали створювати інфраструктуру взагалі спортивну".

Кантор додає, що спортсмени есплуатують інфраструктуру, побудовану ще за часів СРСР, яка практично зруйнована або в неї закінчилися терміни служби: "Як би того не хотілося, немає в Україні в повному сенсі професійного футболу. Економіка не працює, є одинаки, які намагаються підтримувати цю гру, щоб вона не померла в нашій країні".

Також Кантор зауважив, що у футболістів у Миколаєві - не лише МФК - немає тренувальної бази. Команда живе на квартирах, харчується на стадіоні, тренується в ліску поруч зі стадіоном. Наприклад, в Маріуполі є тренувальна база клубу з трьом футбольними полями: "Чому в Миколаєві цього немає? І не для МФК, а для десятків тисяч пацанів, які хочуть грати в футбол. Думаю, наші успіхи безпосередньо залежать від стану інфраструктури. Так зване гареве поле вже не витримує ніякої критики. А інших полів у нас немає: десь в загорожі, десь на шкільному стадіоні, десь в Тернівці, на Темводі, в ліску - ось де ми граємо в футбол. А за зиму я взагалі нічого не хочу говорити, тому що для зими взагалі немає умов".

На думку Кантора, депутатам потрібно замість політики, перейти до справи: "У нас сьогодні при бюджеті міста в 3 млрд, має бути 30 млн, щоб починати піднімати спорт. Ми прикидали, що на стадіон зі спортивним палацом, який вже знайшов контури, потрібно 200 млн. Я розумію, що за один рік цього не можна собі дозволити. Але за три, чотири, п'ять років...", - зазначає інвестор.

Він також нагадав, що легкоатлетичний манеж, де тренуються спортсмени, насправді мав бути складом: "Це пристосоване будівлю з 1981 року. Там повинні бути склади стадіону. Його пристосували в той час, і вже 35 років ми ростимо чемпіонів в пристосованому приміщенні. Стадіон почали реконструювати в 2006 році. І, по суті, до головного ми ще не підійшли: потрібно табло міняти, газон міняти, легкоатлетичну складову міняти. Сумно і порожнеча на душі", - зазначив Кантор.

Нагадаємо, що МФК "Миколаїв" виборов історичну перемогу в чвертьфіналі над "Ілічівцем" та пробився у півфінал.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев