Кабмін виплатить миколаївським олімпійцям "втішну" премію

Всього Міністерство спорту запланувало виплатити грошову премію 55 спортсмену з уієї України

Україна виплатить від 25 до 50 тисяч спортсменам, які зайняли 4-6 місця на Олімпіаді та продемонстрували свій потенціал. Таку постанову нещодавно ухвалив Кабмін, повідомляє Depo.Миколаїв.

Українським спортсменам, які зайняли на літній Олімпіаді-2016 в Ріо-де-Жанейро четверті, п'яті і шості місця, виділять одноразову премію. Відповідно до постанови таку допомогу виплатять 55 українським спортсменам та їх тренерам: "Міжнародний олімпійський комітет вважає такий виступ значним досягненням і вручає відповідні дипломи. Мінмолодьспорту також вирішило підтримати і додатково мотивувати наших олімпійців, а керівництво Уряду нас підтримало. Ми виконали нашу публічну обіцянку перед спортсменами і тренерами", - наголосив Міністр молоді та спорту Ігор Жданов.

Він нагадав, що за кількістю зайнятих місць з першого по шосте Україна посіла 14 місце у світі. А за кількістю спортсменів, що завоювали право на участь в іграх, збірна України зайняла 16 місце у світі. Згідно з рішенням, спортсмени отримають одноразову премію: за четверте місце - 50 000 гривень, за п'яте - 35 000, за шосте - 25 000.

Серед миколаївців грошову винагороду отримає гребчиня Олена Буряк, яка в четвірці парній посіла четверте місце, і відомий спортсмен зі стрибків у воду Ілля Кваша, який став шостим в індивідуальних стрибках з триметрового трампліну.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев

Метки: #Кабмин