Історична реконструкція та сільський ярмарок: миколаївців запрошують на "Ольвіофест"

Організатори хочуть відкрити сільський потенціал та привернути увагу до зеленого туризму Миколаївщини

Миколаївців цієї суботи, 8 жовтня, запрошують на "Ольвіофест" - масштабний захід з історичною реконструкцією, вело- та мотопробігами. Про це пишуть організатори у "Фейсбуці", повідомляє Depo.Миколаїв

Організатори привертають увагу, що Миколаївщина багата природними скарбами та віковими традиціями розвитку різноманітного господарства. Тому метою ставлять відкрити сільський потенціалу в зеленому туризмі, залучити місцеве населення до розвитку зеленого туризму. А також налагодити співробітництво між містом і селом та залучити інвесторв для розвитку екотуризму.

Миколаївців на "Ольвіофесті чекає" сільський ярмарок, презентація агросадиб зеленого туризму, майстер-класи з народних ремесел, народних та класичних танців, вело- та мотопробіг з Миколаєва, день відкритих дверей в Ольвії, барабанне світлове шоу, фаєршоу та фестиваль історичної реконструкції та ІСБ "Кубок Ольвії-2016". 

Фейстиваль стартує о 10:00 у селі Парутине (34 км від Миколаєва). Куди саме проїхати, підкажуть вказівники. Від Обласного палацу культури відправлятимуться автобуси з 9 ранку до 12-13:00. До Миколаєва транспорт назад відправиться після 18:00.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев