Інспектори оштрафували "Миколаївгаз" на майже 300 тисяч гривень

Співробітники товариства відмовилися допустити посадову особу до перевірки об'єкту будівництва

Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Миколаївській області оштрафувало ПАТ "Миколаївгаз". Штрафи товариство отримало двічі за недопущення посадових осіб до перевірки об'єктe будівництва "Стандартне приєднання для зовнішнього газопостачання будинку №4 по вул. Садова" та за недостовірні дані у декларації про початок будівельних робіт. Про це Depo.Миколаїв повідомили у ДАБІ.

В жовтні поточного року ПАТ "Миколаївгаз" не допустило посадову особу Інспекції до перевірки об'єкту будівництва газопостачання будинку № 4 по вул. Садова. За недопущення до огляду підприємство та директор були оштрафовані на загальну суму 21 тисячу 300 грн.

У листопаді під час перевірки виконання вимог приписів на вказаному об'єкті були виявлені недостовірні дані у декларації про початок виконання будівельних робіт та проектні недоліки. На підставі вказаних порушень ПАТ "Миколаївгаз", проектувальник та директор були оштрафовані повторно на 271 тисячу 200 грн. Загальна сума стягнень склала 292 тисяч 500 грн.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев