Харлан разом зі збірною з фехтування повернулася в Україну

В аеропорту "Бориспіль" шаблісток чекали численні вболівальники

П'ять медалей на чотирьох привезли українські шаблістки з Ігор XXXI Олімпіади 2016 року в Ріо-де-Жанейро. Миколаївська шаблістка Ольга Харлан, яка виборола бронзову нагороду в індивідуальній першості та разом з подругами по команді Оленою Кравацькою, Аліною Комащук та Оленою Вороніною – срібло у команді, повернулись в Україну. Про це йдеться на сайті НОК, повідомляє Depo.Миколаїв.

В аеропорту "Бориспіль" їх зустрічали міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, представники Національного олімпійського комітету, фізкультурно-спортивних товариств, численні вболівальники, друзі та рідні. Привітати дівчат, а також прокоментувати виступ фехтувальної дружини прийшов і головний тренер збірної Гарнік Давидян.

Харлан разом зі збірною з фехтування повернулася в Україну

"Безмежно раді своїй медалі. Раді, що є "срібло", хоча звісно ж хотілось "золота". Щасливі, що взагалі в Україні є нагороди і дві з ним золоті", – такими були перші слова повного кавалера Олімпійських нагород, лідера збірної Ольги Харлан.

Харлан разом зі збірною з фехтування повернулася в Україну

"Ми багато працювали і щиро вірили в те, що у нас буде медаль. Безмежно раді, що змогли вистояти. Зараз найбільше хочеться побачити батьків, прихати у свої міста і порадувати усіх його жителів олімпійського нагородою", - поділилися дівчата.

Харлан разом зі збірною з фехтування повернулася в Україну

На завершення теплої зустрічі Ольга Харалн додала: "Головне, що наш прапор піднімався у Ріо, грав гімн, ми всі – велика олімпійська родина, підтримували один одного на трибунах і вболівали за нашу команду".

Нагадаємо, Харлан стала прапороносцем збірної України на закритті Олімпіади в Ріо.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев