Goodbye МерікOFF: у Миколаєві вимагають від Порошенка звільнення голови ОДА

Активісти вимагають відставки голови ОДА Вадима Мерікова та розслідування "рішалова" у облраді

У Миколаєві на Соборній площі забралось декілька десятків активістів, вони вимагають відставки голови ОДА Вадима Мерікова та розслідування "рішалова" у облраді, на якому засвітився депутат Федір Барна, повідомляє Depo.Миколаїв.

Goodbye МерікOFF: у Миколаєві вимагають від Порошенка звільнення голови ОДА - фото 1

Волонтери та активісти стверджують, що корупція у всіх гілках влади Миколаївської області набрала катастрофічних масштабів. Губернатор, його заступники, голова обласної ради, фракція БПП “Солідарність” у Миколаївській раді, представники “Батьківщини”, “Опозиційного блоку” беруть участь у корупційних схемах, з центром прийняття рішень у кримінальних колах. Кримінальні авторитети за допомогою SMS-повідомлень керують рішеннями обласної ради.

Goodbye МерікOFF: у Миколаєві вимагають від Порошенка звільнення голови ОДА - фото 2

У зв'язку з цим вони вимагають: 

1. Відставки голови Миколаївської обласної державної адміністрації Вадима Мєрікова та його заступників.

2. Призначення нового губернатора та керівників всіх підрозділів з нових незаангажованих людей. Обов’язковою умовою вважаємо перевірку на поліграфі та відсутність зв’язків з криміналітетом. Новий губернатор повинен мати досвід боротьби з корупцією та впровадження реформ, наприклад, участь у “волонтерському десанті” при Міноборони (Давід Арахамія, Юрій Гусев або Давід Сакварелідзе).

Goodbye МерікOFF: у Миколаєві вимагають від Порошенка звільнення голови ОДА - фото 3

3. Ретельного розслідування дій голови обласної Ради та депутатів-фігурантів відкритого провадження. Для цього доцімним є створення спеціальної комісії з перевірки всіх рішень цієї каденції Обласної Ради на корупційну складову.

Goodbye МерікOFF: у Миколаєві вимагають від Порошенка звільнення голови ОДА - фото 4

4. Реальних розслідувань десятків кримінальних справ, що гальмуються керівниками ГУНП Гончаровим та обласним прокурором Кривов'язом. Вимагають відставки безпорадних керівників правоохоронних органів.

Goodbye МерікOFF: у Миколаєві вимагають від Порошенка звільнення голови ОДА - фото 5

В ході мітингу волонтер та учасник АТО Ілля Шполянський заявив, що питання з Вадимом Меріковим вирішено і залишається лише дочекатися оголошення його відставки. 

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев