Головний миколаївський дорожник "заробив" догану

Очільник Укравтодору залишився незадоволеним утриманням доріг і виконанням плану

Начальнику Служби автодоріг Миколаївщини Олександру Антощуку винесли догану. Крім нього, - ще очільники САД у Волинській, Вінницькій, Луганській та Черкаській областях. Про це повідомляє прес-служба "Укравтодору", передає Depo.Миколаїв.

В ході перевірки стану виконання плану робіт з експлуатаційного утримання та безпеки руху було виявлено порушення виконання завдань, поставлених перед Службами Укравтодором і Кабміном. Тому главою Укравтодору було прийнято рішення про дисциплінарні покарань керівників дорожнього господарства в цих регіонах.

"Українські автодороги в край незадовільному стані. Тому зневага своїми професійними обов'язками неприпустимо. На мою думку, саме начальники служб несуть особисту відповідальність за все виконанні і невиконані заходи щодо збереження мережі українських доріг", - зазначив Євген Барах, тимчасово виконуючий обов'язки голови Укравтодору.

Тимчасовий глава Держагентства наказав усунути виявлені недоліки в роботі та вжити дієвих заходів щодо організації виробничих процесів з боку замовника і підрядних організацій в двотижневий термін.

Нагдаємо, що екс-голова Миколаївської ОДА Вадим Меріков пригрозив звільненням начальнику служби автодоріг.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев