Голова Миколаївської ОДА потрапив до списку багатіїв "Forbes"

Зі своїми "накопиченнями" у $40,59 млн Олексій Савченко посів 12 місце рейтингу

Голова Миколаївської ОДА потрапив на 12 місце рейтингу найбагатших чиновників і нардепів України за е-деклараціями. Про це повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на журнал "Forbes Україна".

Рейтинг вітчизняних можновладців склали на основі поданих ними електронних декларацій, щоб з'ясувати, хто з них володіє найбільшими заощадженнями. Рейтинг найзаможніших чиновників країни очолив Петро Порошенко. За час у великому бізнесі, з перервами на роботу у виконавчій владі, чинний президент України встиг накопичити чимало коштів.

Стан кінцевого бенефіціара корпорації Roshen, постійного фігуранта першої десятки рейтингу найбагатших українців Петра Порошенка у 2015 році перевищила $940 млн. Це, до речі, майже третина стану всієї 20-ки найбагатших чиновників за версією "Forbes Україна". На своїх банківських рахунках президент України також задекларував коштів більше, ніж інші фігуранти списку, – $26,7 млн.

Голова Миколаївської ОДА потрапив до списку багатіїв "Forbes"

У рейтингу лише троє учасників не є народними депутатами. Крім президента Петра Порошенка, це мер Києва Віталій Кличко та губернатор Миколаївської області Олексій Савченко – №11 і №12 відповідно. Савченко лише нещодавно змінив крісло у ВР України на кабінет голови ОДА, ставши переможцем конкурсу, проведеного Національним агентством з питань держслужби.

Так, у Савченка нараховується $40,59 млн: всього готівкою $13,54 млн, на рахунках $10,55 млн. Всього майна: $0,48 млн.

Нагадаємо, що у рейтингу найбагатших голів ОДА Савченко посів перше місце. Голова Миколаївської ОДА задекларував 611,2 млн у гривневому еквіваленті, що забезпечило йому перемогу у ТОП-10 заможних очільників областей.

Нагадаємо, що голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко подав електронну декларацію, де вказав всі свої пожитки.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев