Голова Миколаївської ОДА хоче насварити Капусту за невиконані доручення

Очільниця Миколаївського управління охорони здоров'я не виконала особистих доручень керівництва області

Миколаївські активісти знову прийшли до голови обласної адміністрації Олексія Савченко вимагати звільнення начальниці обласного управління охорони здоров'я Маргарити Капусти. Свою вимогу вони озвучили  після наради екс-керівників області, повідомляє Depo.Миколаїв.

Савченко зазначив, що представники громадськості ні разу не приходили до нього на прийом, та попросив назвати конкретні факти порушень зі сторони начальниці управління охорони здоров'я: "Я від вас прошу не емоційності, я від вас прошу листа на мене з конкретними фактами, і після того я відповім", - сказав він.

Голова Миколаївської ОДА хоче насварити Капусту за невиконані доручення

Крім того Савченко зазначив, що і сам має питання до Маргарити Капусти: "Я не перший раз про неї чую. Коли я був на пожежі я ставив особисті доручення, які не були виконані, з яких причин я не знаю. З цього приводу я чекаю від неї відповіді, але я розберуся", - додав голова ОДА.

Раніше повідомлялося, що миколаївські активісти пікетували, вимагаючи звільнення Маргарити Капусти та її заступника Юрія Д'ячука. Акцію протесту вони влаштували під стінами ОДА.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев

Метки: #Савченко