Футболісти трохи розгубилися, - головний тренер про чергову поразку МФК "Миколаїв"

Головний тренер "корабелів" вибачився перед уболівальниками та попросив підтримки

Вчора, 14 серпня, МФК "Миколаїв" зіграв вже четверту невдалу гру сезону. Якщо в першому матчі з другим складом "Інгульця" "корабелам" вдалось виграти по пеналям, то зараз гра закінчилась з рахунком 1:0, повідомляє Depo.Миколаїв.

Головний тренер МФК "Миколаїв" Руслан Забранський залишився незадоволений такою грою, але не спішить їх звинувачувати: "Складно коментувати таку поразку. Ставили перед хлопцями завдання забити швидкий гол, пресингувати своїх суперників, контролювати хід зустрічі. На жаль, не вийшло знову забити, хоча були моменти. Знову Берко не щастить в завершальній стадії, вже з ним проводимо індивідуальні бесіди, щоб він не метушився, а був холоднокровним під час останнього удару, але... Пропустили безглуздий і нелогічний гол, Нвамора взагалі не очікував, що до нього м'яч долетить".

Забранський вважає, що футболісти просто розгубилися: "Після видалення з'явилася можливість розігрувати зайвого, але футболісти трохи розгубилися. Ми підказували, щоб вони не робили закидів вперед, намагалися грати в пас і контролювати м'яч, частково це вийшло, але на табло це не відобразилося".

Головний тренер "корабелів" вибачився перед уболівальниками та попросив підтримки: "Не будемо зупинятися і опускати руки, головне, щоб у хлопців було прагнення і бажати перемагати, ми його бачимо, потрібно просто потерпіти і перечекати цей складний період, коли нові зв'язки в команді тільки налагоджуються. Нам залишається тільки вибачитися перед уболівальниками і попросити їх залишатися з командою в такі моменти".

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев