Епідемії немає: На Миколаївщині на грип хворіє 83% від епідемічного рівня

Зазначається, що у 63% випадків захворюваності виявлені аденовіруси, у 31% віруси грипу та у 6% віруси парагрипу

На Миколаївщині перевищення епідемічного порогу – не зареєстровано. Про це  Depo.Миколаїв повідомили в облдержадміністрації.

За повідомленням Центру грипу у п'яти областях України та місті Києві інтенсивні показники захворюваності на грип та ГРВІ перевищили епідемічні пороги. Епідемічний поріг захворюваності, властивий для цього періоду, перевищено у Запорізькій, Дніпропетровській, Харківській, Луганській та Чернівецькій областях, а також у столиці.

На Миколаївщині захворюваність знаходиться на сезонному рівні, перевищення епідемічного порогу не зареєстровано, кількість захворілих складає 83% від епідемічного рівня.

За даними вірусологічної лабораторії ДУ "Миколаївський обласний лабораторний центр МОЗ України" при дослідженні матеріалу від хворих методом імунофлуоресцентної мікроскопії в 63% випадків виявлені аденовіруси, у 31% віруси грипу та у 6% віруси парагрипу.

Крім того, медики попереджають, що при перших симптомах недугу, необхідно залишитися вдома та викликати лікаря. Переносячи грип  "на ногах"  подовжується процес одужання та наражаєтеся на ускладнення. 

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев

Метки: #грипп