Екскурсія в депо і арт-фестиваль: Миколаєвом "проїдеться" п'ятий "Спаський трамвай"

Поети, музиканти, художники та хореографи представлять спільні проекти на "Арт-території "Місто поетів"

Наступної суботи, 8 жовтня в Миколаєві відбудеться V літературно-краєзнавчий фестиваль "Спаський трамвай". Кожен новий проект має свою назву. Про це Depo.Миколаїв повідомили організатори.

П'ятий "Спаський трамвай" представляє "Арт-територію "Місто поетів". На кілька вечірніх годин тихий куточок історичного Спасська стане територією, на якій зберуться поети і ті, хто любить поезію. Фестиваль включає в себе екскурсію трамваєм і поетичні читання. На цей раз організатори змінили формат і підготували багато новинок.

Вперше в рамках фестивалю, крім прогулянки на трамваї, відбудеться екскурсія на території трамвайного депо №1. Співробітники одного з найстаріших підприємств міста дадуть можливість "пасажирам" "Спаського трамваю" поглянути на "кухню" трамвайного життя Миколаєва і доторкнутися до "трамвайної старовини".

Після екскурсії стартують поетичні читання, які на цей раз проведуть в арт-клубі "ОСВОД" на Бузькому бульварі, 18. "Це будуть не просто традиційні виступи поетів. "Спаський трамвай" стане арт-майданчиком, на якій автори зможуть представити свої творчі проекти, - повідомляють організатори.

Організатори фестивалю прагнуть показати, що рух у Миколаєві, спрямований на формування позитивного іміджу міста, включає в себе не тільки зовнішню складову, а й внутрішню. "Оскільки "Спаський трамвай" - поетичний фестиваль, важливо було продемонструвати, що миколаївські (і не тільки) поети - це активні городяни. Вони не просто пишуть "в стіл" або читають свої тексти один одному на камерних "междусобойчиках". Поети йдуть в ногу з часом. Вони створюють спільні проекти з музикантами, художниками, знімають відеопоезію, намагаючись задіяти всі канали сприйняття глядачів", - йдеться в повідомленні.

Гостей "Арт-території "Місто поетів" чекають сильні поетичні тексти, музика, відеопоетичної роботи, анонси книг і багато іншого. Вперше в історії проекту "Спаський трамвай" фестиваль відкриватиме танець: сучасний хіп-хоп, хаус, джаз-фанк, який готує танцювальний колектив "Pasadena".

Програма: 15:00 - 16:15 - екскурсія до трамвайного депо №1 (вул. Андрєєва, 17), екскурсія на трамваї, перехід в арт-клуб "ОСВОД". 17:00 - 20:30 - поетичні читання "Арт-територія "Місто поетів". Відкриття фестивалю - виступ танцювального колективу "Pasadena". 

Учасниками стали Олег Дорош та Олександр Балашов - проект "antinomic feat dorosh", Аркадій Суров, Сергій Зубець, Юлія Шокол, Артем Куцолабскій - презентація книги "Еволюція" (музика - Сергій Карабут), Юлія Баткілін (Харків) - проект "Собі Самайн", презентація книги "Клан Росомахи", Сергій Коломієць - презентація книги "Чарівниця", Макс Айдахо - проект "Море всередині строфи", Ксана Коваленко - анонс "Книги ангелів і стрекоз", відеопоезія "Дорослішають", Олег Духовний - проект "Особняки Миколаєва: прогулянки по місту", Ольга Сквирська - проект "Твоя музика", Анжела Богаченко - проект "Оракул знайденого черевика", (відеопоезія), Євген Уманов - проект "Локальна група" (музика Дмитро Божков, Андрій Кленін).

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев