Екс-начальнику Миколаївоблавтодору "нишком" пом'якшили запобіжний захід

Шуліченку тепер не потрібно сидіти дома увесь день, він може вільно "гуляти" з 7:00 до вечора

Суддя Центрального районного суду Іван Дірка змінив запобіжний захід екс-начальнику ДП "Миколаївський облавтодор" В'ячеславу Шуліченку, з цілодобового домашнього арешту з носінням електронного браслета на домашній арешт з 18:00 до 06:00. Про це повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Преступности.НЕТ".

У постанові суду, датованій 9 грудня, вказано, що адвокат Шуліченка - Тимошин подав клопотання з проханням переглянути запобіжний захід, аргументуючи тим, що на даний момент підзахисний вже відсторонений від посади і не зможе впливати на хід розслідування:

"Зміна запобіжного заходу необхідна для можливості працевлаштування і придивлятися за двома неповнолітніми дітьми, відвозити їх у лікарні, так як вони періодично хворіють", - йдеться у документі.

Екс-начальнику Миколаївоблавтодору

В свою чергу прокуратура виступила проти клопотання, однак суд вирішив інакше. Варто зазначити, що постанова про зміну запобіжного заходу Шуліченку у єдиному реєстрі судових рішень відсутня.

Екс-начальнику Миколаївоблавтодору

Раніше повідомлялося, що відстороненого від посади начальника підприємства ДП "Миколаївський облавтодор" В'ячеслава Шуліченка, якого суд відправив під цілодобовий домашній арешт, помітили на місцевій заправці. 

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев

Метки: #суд