Двоє гравців МФК "Миколаїв" увійшли до символічної збірної 9-го туру Першої ліги

Андрій Ковальов та Валерій Рогозінський зайняли позиції атакуючого та лівого півзахисника

За версією сайту sportarena.com, Андрій Ковальов і Валерій Рогозінський увійшли до символічної збірної 9-го туру Першої ліги України з футболу, передає Depo.Миколаїв.

Андрій Ковальов - атакуючий півзахисник:

Ковальов став справжнім героєм матчу з ПФК "Суми". Він відкрив рахунок, забивши красивий і курйозний одночасно м'яч зі штрафного. Потім Андрій відзначився як плеймейкер - після його передач забивали Рогозінський і Кошелюк. Він міг і сам забивати з гри, але з цим не пощастило. Зате участь в трьох голах з чотирьох загальнокомандних дозволяє відзначати Ковальова як одного з головних героїв туру.

Валерій Рогозінський - лівий півзахисник:

Хорошу форму набрав Рогозінський - один з місцевих вихованців у складі МФК "Миколаїв2. У матчі з сумчанами він проявляв активність і постійно шукав варіанти розвитку атак. Забив дуже важливий другий м'яч - горезвісний "гол у роздягальню". Чи не збавив оберти і після перерви - четвертий м'яч Муховиков буквально закотив у ворота після його вірного пасу.

За версією сайту football.ua, в символічну збірну цього туру увійшов Андрій Ковальов.

Андрій Ковальов - центральний півзахисник:

Центрхав МФК "Миколаїв" став головним каталізатором розгромної перемоги над ПФК "Суми2. Саме Ковальов відкрив рахунок в матчі, забивши красивим ударом зі штрафного, а потім ще двічі асистував своїм партнерам, Ковальов був не тільки двигуном, але і мозковим центром команди господарів.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев