Двоє гравців МФК "Миколаїв" увійшли до символічної збірної 7-го туру Першої ліги

В команду потрапили Дмитро Сартіна та Андрій Ковальов

За версією сайту sportarena.com, Дмитро Сартіна увійшов до символічної збірної 7-го туру Першої ліги України з футболу, передає Depo.Миколаїв.

Дмитро Сартіна - лівий захисник:

Важко когось виділяти у складі "корабелів" - вони сильні саме своєю командністю. Але оцінимо позитивно активну гру Сартіни на фланзі, який багаторазово небезпечно підключався до атак і, до речі, своїм аутом знайшов Батюшіна, який тут же заробив пенальті. Бровка Дмитра взагалі була постійним полем битв - і закінчилися вони на користь миколаївської команди.

За версією сайту football.ua, в символічну збірну цього туру увійшов Андрій Ковальов.

Андрій Ковальов - центральний півзахисник:

Після провального старту МФК "Миколаїв" ожив, здобувши три перемоги поспіль. Всі говорять про результативність Берко, але забувають про найважливішого гравця команди - центрального півзахисника Андрія Ковальова. Саме Ковальов вміло диригує атаками своєї команди, при цьому встигаючи відпрацьовувати і біля своїх воріт. В матчу з "пивоварами" Ковальов також був лідером і найпомітнішим гравцем на полі.

І кілька цікавих фактів за підсумками минулого туру:

- Перемога МФК "Миколаїв" над "Оболонь-Бровар" стала першою в історії їх протистоянь (попередні дві зустрічі закінчувалися нічийними результатами);

- 150-й матч у першій лізі проводить Юрій Буличов;

- 200-й матч у першій лізі проводить Антон Муховиков;

- У 8-му (!) для себе клубі першої ліги дебютує Вадим Шаврін.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев