Дві школи Миколаєва відправили на канікули: ще дві під питанням

Школа №3 не має досі опалення через прорив на вул. 3-й Слобідська, який ліквідовують цілодобово

Учні кількох шкіл завтра, 24 жовтня, йдуть на осінні канікули. Інші гризуть граніт науки ще тиждень. Про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі міськради.

Роботи з усунення пориву, який трапився 20 жовтня вночі по вул. 3-й Слобідській між вул. Заводською та вул. Кузнецькою на магістральній мережі "Миколаївської ТЕЦ", тривають цілодобово.

Однак, як стало відомо сьогодні, 23 жовтня, на штабі з опалювального сезону, і завтра ремонтні роботи за даною адресою можуть продовжитися. Тому ухвалено рішення, що для учнів школи № 3, яка опалюється від цієї системи і на даний момент не обігрівається, з понеділка, 24 жовтня, почнуться канікули.

Як повідомила начальник управління освіти Ганна Деркач, з завтрашнього дня оголошені осінні канікули в школі № 61 згідно з внутрішньошкільним наказом. Адміністрація шкіл має такі повноваження. Тільки сьогодні подали теплоносій до школи № 64 в Північному і № 44 в Кульбакіно, природно, що температурний режим в цих установах ще не відповідає санітарним нормам. Якщо будівлі не встигнуть прогрітися за ніч, то учні цих шкіл підуть на осінні канікули.

Нагадаємо, 21 жовтня учнів 16 миколаївських шкіл повернули на навчання.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев