Дружина президента передала миколаївській дитячій лікарні благодійні кошти

Порошенко привезла сертифікат на 8 тис. євро та медикаменти для лікування хворих гастроентерологічної групи

Сьогодні, 17 листопада, Миколаївську область з робочим візитом відвідала Марина Порошенко. Вона завітала до обласної дитячої лікарні та передала сертифікат на благодійну допомогу. Про це Depo.Миколаїв в обласній лікарні.

До лікарні також завітав голова облдержадміністрації Олексій Савченко, голова обласної ради Вікторія Москаленко і начальник управління охорони здоров'я облдержадміністрації Маргарита Капуста. Делегація поспілкувалася з медичними працівниками закладу, переглянула відділення інтенсивної терапії новонароджених, ознайомилася з наявним обладнанням та потребами закладу.

Дружина президента передала миколаївській дитячій лікарні благодійні кошти

У рамках візиту Марина Порошенко вручила обласній дитячій лікарні сертифікат на благодійну допомогу на суму 8 тис. євро та медикаменти для лікування хворих гастроентерологічної групи, глюкокортикоїдні препарати, антибіотики, виробництва фірми KRKA, Словенія - всього 17 найменувань лікарських засобів.

Раніше повідомлялося, що Порошенко разом з миколаївськими студентами заповнила сторінки "Книги миру". Дружина президента привітала студентів зі святом та подарувала пам'ятні книги.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев