Дорожники Миколаївщини за ніч використали 139 тонн суміші

Нічні опади вкрили дорогу "кашею": наразі покриття місцями мокре

За ніч дорожники Миколаївщини використали 139 тонн піщано-сольової суміші та 18 тонн солі. Про це Depo.Миколаїв повідомили в Службі автодоріг області.

Нічний мокрий сніг з дощем знов завдали клопоту дорожникам. При температурі близької до нуля снігові опади на покритті перетворилися на "кашу". Для ліквідації наслідків опадів працівники Миколаївської, Варварівської та Тернівської дорожньо-експлуатаційних дільниць вночі оперативно задіяли 18 одиниць спецтехніки та 19 дорожників.

Очищувальні та посипальні роботи велись на ділянках основних маршрутів Миколаївської області, а саме М-14 "Одеса - Мелітополь - Новоазовськ", Р-06 "Ульянівка - Миколаїв", Н-11 "Дніпро - Миколаїв" та Н-14 "Олександрівка -Кропивницький - Миколаїв". "Наразі дорожники Миколаївщини продовжують виконувати першочергові заходи з експлуатаційного утримання для забезпечення безпечного руху транспорту", - йдеться в повідомленні.

Дорожники зазначають, що незважаючи на те, що проїзд автошляхами області забезпечується, дорожнє покриття місцями мокре.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев

Метки: #дороги