Дороги смерті: в Миколаївській службі автодоріг назвали траси Н-11 і Н-14 проїздними

Очільники служби виправдовуються, що не ремонтують трасу Н-11 через зрив торгів

Вчора, 6 жовтня відбулося чергове засідання тимчасової контрольної комісії з питання контролю за ефективністю використання коштів на ремонт доріг Миколаївської області, яке згодом переформатувалось у виїзне засідання комісії, яке очолила голова Миколаївської облради Вікторія Москаленко, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі Служби автодоріг.

 Окрім депутатів Миколаївської обласної ради на засіданні були присутні начальник управління інфраструктури Миколаївської облдержадміністрації Едуард Волошинович та виконуючий обов’язки начальника Служби автомобільних доріг у Миколаївській області,  Микола Шульга.

Дороги смерті: в Миколаївській службі автодоріг назвали траси Н-11 і Н-14 проїздними - фото 1

Очільник Служби доповів депутатам, що за 70 днів свої роботи вдалося організувати роботи по забезпеченню проїзного стану найкритичніших автодоріг Миколаївської області Н-11 Дніпропетровсь-Миколаїв та Н-14 Олександрівка-Кіровоград-Миколаїв.

З початку року, Службою автодоріг освоєно 52 мільйони гривень на експлуатаційне утримання автошляхів, 20 з них використано за період серпень-вересень: "В області відпрацьовується 64 об’єкти ремонтних робіт по системі спів фінансування, майже по одному об’єкту на кожного депутата. В систему електронних закупівель Прозорро виставлено 7 об’єктів. Також по 13 об’єктах на сьогодні уточнюються обсяги робіт, які згодом теж виставлятимуться на Прозорро, 5 лотів з яких на автодорогу Н-11 Дніпропетровськ-Миколаїв (3 лоти на ремонт та 2 лоти на проектування)". 

Окрім цього головний дорожник області поскаржився, що депутати обласної ради постійно визнають роботу Служби автодоріг незадовільною: "Мої старання та робота моїх попередників завжди у депутатів отримувала оцінку "незадовільно", тому пропоную комусь з депутатів очолити Службу автодоріг і показати як треба працювати. Чую постійні заклики щоб до області завітав президент, прем’єр, міністр чи голова Укравтодору. Однак проаналізувавши констатую: а що, після їх візиту щось змінилось, невже дороги стали кращими, сучаснішими? Тому пропоную перестати на когось надіятись, а починати разом, злагоджено працювати на місцях і вирішувати  наші проблеми самостійно, не очікуючи їх рішення згори". 

Також Шульга висвітлив проблему зношеності дорожньої техніки місцевих райавтодорів, зауваживши, шо 80 відсотків техніки є дуже застарілою, адже випущена ще в часи Радянського Союзу. Не маючи достатнього технічного оснащення дорожників не можна очікувати стрімкого покращення стану автомобільних доріг області, враховуючи й те, що критичними вони стали не лише цього року, а набагато раніше.

Депутати обласної ради запропонували проінспектувати автомобільні дороги області разом, тому не гаючи часу організували виїзне засідання до села Возсіятське Єланецього району, що на трасі Н-14 Олександрівка-Кіровоград-Миколаїв. Окрім критичного стану дорожнього покриття самої автодороги Н-14, депутатам було продемонстровано й міст у селі Возсіятському, який знаходиться у аварійному стані та потребує капітального ремонту.

Дороги смерті: в Миколаївській службі автодоріг назвали траси Н-11 і Н-14 проїздними - фото 2

 До слова, цьогоріч Служба автомобільних доріг у Миколаївській області надала пропозиції Укравтодору, щодо включення капітального ремонту автомобільної дороги державного значення Н-14 Олександрівка – Кіровоград – Миколаїв, км 161+204 – км 162+331 с.Возсіятське в проект плану дорожніх робіт 2016 року.

Дороги смерті: в Миколаївській службі автодоріг назвали траси Н-11 і Н-14 проїздними - фото 3

На сьогоднішній день, Службою автодоріг забезпечено проведення розкриття пропозицій конкурсних торгів на капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Н-14 Олександрівка – Кіровоград – Миколаїв на ділянці км 161+204 – км 162+331. Однак торги не відбулися у зв’язку з відсутністю жодної пропозиції.

 Тому, в рамках Закону України "Про публічні закупівлі" буде розпочата закупівля послуг з ремонту вищезазначеної автодороги, шляхом відкритих торгів в системі електронних закупівель "ProZorro", після чого буде визначено підрядну організацію, з якою буде підписано договір на виконання ремонтних робіт з капітального ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Н-14 Олександрівка – Кіровоград – Миколаїв на ділянці км 161+204 – км 162+331 у селі Возсіятське.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев