Діти мерзнуть: в миколаївських садочках скаржаться на холоднечу

В садочках № 74, 103, 132, 66, 139 діти мерзнуть, адже в кімнатах температура повітря не перевищує 12 градусів тепла

У Миколаєві вже тиждеть спостерігається суттєве зниження температури повітря. Вночі показники термометрів вже декілька днів показують менше п'яти градусів тепла, вдень ситуація не краща, повідомляє Depo.Миколаїв

Городяни вже готові платити кошти аби тільки не мерзнути та не кутатись під ковдрами, адже електромережа не витримує повального ввімкнення обігрівачів. Якщо дорослі можуть і потерпіти декілька днів, то для дошкільнят та учнів перебування в холодних приміщеннях загрожує захворюваннями. 

Міський голова Олександр Сєнкевич ще 13 жовтня підписав розпорядження про початок опалювального періоду для об'єктів соціально-культурної сфери, але в деяких навчальних закладах тепла досі немає. 

Читачі Depo.Миколаїв повідомили, що в садочках № 74, 103, 132, 66, 139 діти мерзнуть, адже в кімнатах температура повітря не перевищує 12 градусів тепла, що не відповідає жодним санітарним нормам. Вихователі вимушені самостійно вирішувати сиутацію: вмикати обігрівачі, вкривати дітей декількома ковдрами під час обіднього сну. 

В мерії визнають факт відсутності опалення та заявляють, якщо НАК "Нафтогаз" підпише договірз ПАТ "Миколаївська ТЕЦ" і "Миколаївоблтеплоенерго", всі об'єкти соціальної сфери Миколаєва почнуть опалюватися найближчим часом. 

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев