Десять миколаївських сиріт взяли сім'ї з США, Італії і Португалії

Цього року усиновлено 38 миколаївських сиріт

Цього року сім'ї з України, США, Італії та Португалії усиновили 38 миколаївських сиріт, але ще багато дітлахів чекають на своїх тат і мам у Будинку дитини, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради. 

В обласному Будинку дитини зараз знаходиться 112 дітей, з них 30 дітей віком до 1 року, 40 - діти-інваліди та ті, що залишилися без батьківського піклування, решта - діти, які проходять реабілітаційні курси в Будинку дитини, оскільки тут гарна матеріально-технічна база і фахівці, які можуть допомогти малюкам з особливими потребами.

Сьогодні, 6 жовтня, дітей відвідали представники асоціації бджолярів, асоціації хенд-мейдщиків і представники міської влади. Дивитися без сліз і клубка у горлі на те, як танцюють на святі осені і радіють малюки, кинуті своїми батьками, не вийшло. Виступи вихованців Будинку дитини зворушили гостей. Зустріч обійшлася без пафосних промов і офіційного вручення подарунків, їх просто провезли і передали без камер.

Міський голова Олександр Сєнкевич висловив надію, що кожного з цих дітей знайдуть нові батьки, які стануть малюкам надійною опорою в житті. Мер подякував колективу Будинку дитини за їх складну, але таку необхідну покинутим дітям працю.

Після спілкування з дітьми в актовому залі мера провели по групах, де живуть зовсім маленькі, розповіла про долю малюків вихованців, їх перспективи на усиновлення. На жаль, серед малюків дуже багато хворих, а таких українські усиновителі рідко можуть собі дозволити взяти на виховання, оскільки для лікування дітей потрібні величезні суми.

"Проблем у нас багато, фінансується в повному обсязі заробітна плата співробітників, харчування для дітей, комунальні послуги, на 50% - медикаменти, а все інше: одяг, взуття, обладнання, нові програми отримуємо завдяки допомозі спонсорів. Спасибі їм велике! - сказала головний лікар Будинку дитини Ольга Литвинова, яка ось уже 30 років його очолює.

Сьогодні команда бджолярів, хенд-мейдщиків, а також міський голова Олександр Сєнкевич і його заступник Євген Шевченко висадили у дворі Будинку дитини кілька катальп.

У Будинку дитини є благодійний рахунок, на який можна перерахувати допомогу: ГУДКСУ в Миколаївській області, ОКПО 30125754, МФО 826013, розрахунковий рахунок: 31551301138792.

Як розповіла начальник міської служби у справах дітей Ірина Шамаріна, цього року 28 миколаївських сиріт усиновили жителі України, ще 10 малюків взяли сім'ї з США, Італії і Португалії.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев