Депутати затвердили заступників мера Миколаєва

у нову команду мера увійшло вісім заступників

Депутати Миколаївської міськради затвердили список заступників міського голови міста. Таке рішення було ухвалено на сесій сьогодні, 15 грудня, повідомляє Depo.Миколаїв. 

"За" проголосувало 29 депутатів. Так, у нову команду мера увійшло вісім заступників. У більшості обрані кандидатури зі "старої" команди міського голо. Першим заступником мера обрано Валентина Гайдаржи, заступником міського голови стала Валентина Бондаренко.

Команда заступників скрадатиметься з Олександра Омельчука, Юрія Степанця, Евгена Шевчено, та ще з трьох "новеньких". Новим заступником обрано Андрія Дадівєріна, який розповів депутатам про свої плани на посаді та прокоментував скандальну ситуацію з бронежилетами.

Також заступником обрано 30-річного Антона Турупалова, який вже протягом півроку займає посаду штатного помічника мера Сєнкевича. Він працював у центральному апараті партії "Самопоміч" та був помічником народного депутата, а також встиг попрацювати у команду Саакашвілі. Має намір вирішувати питання земельного характеру, архітектури, транспорту, з якими добре знайомий. І останнє місце заступника дісталося Володмиру Степаненку, уродженцю Миколаївської області, який навчався у Чорноморському державному університеті імені Петра Могили.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев