Депутати Миколаєві націлені нарешті визначити розміри місцевих податків і зборів

У міській раді запевняють, що таке рішення на бюджеті миколаївців не позначиться

У Миколаєві постійна бюджетна комісія дала зелене світло департаменту фінансів Миколаївської міської ради на підготовку проекту рішення міської ради "Про встановлення місцевих податків і зборів на території м. Миколаєва". Про це Depo.Миколаїв повідомили у міськраді.

Заступник міського голови - директор департаменту фінансів Валентина Бондаренко зазначила, що минулого року депутати не підтримали рішення про встановлення місцевих податків і зборів, але на адресу міської влади надходить багато листів про те, що це не відповідає Податковому кодексу України.

Тому вона запропонувала підготувати відповідний проект рішення, в якому не буде зменшено розмір пільги для фізичних осіб. Неоподатковуваний мінімум становитиме 60 кв. м - для квартири і 120 кв. м - для приватного будинку. Крім того, Валентина Іванівна запропонувала додатково встановити нульову ставку на аналогічну площу житла. Тобто власники квартир площею до 120 кв. м і будинків до 350 кв. м не будуть платити податок на нерухомість:

"На початку цього року ми не прийняли це рішення, тому що погіршилася би ситуація для жителів Миколаєва. Для того, щоб місцеві нормативні акти відповідали Податковому Кодексу, пільга зменшується, але на різницю від 60 до 120 кв. м. робиться нульова ставка. В даній ситуації жителі Миколаєва не постраждають", - додав голова комісії Олександр Бернацький.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев

Метки: #депутаты