Депутати Миколаєва просять президента посприяти купівлі квартир військовослужбовцям

Народні обранці стурбовані поблемою житла для військових, які можуть так і не отримати обіцяні 39 квартир

Депутати Миколаївської міської ради стурбовані ситуацією, що склалася у місті із забезпеченням житлом військовослужбовців та ветеранів Збройних Сил України, тому написали листа до президента, Збройних сил України та до Міністерства оборони. Про це Depo.Миколаїв повідомили у міськраді.

Зазначається, що у Миколаївському гарнізоні проходять службу і проживають у місті Миколаєві тисячі військовослужбовців кадрового складу, звільнених з лав Збройних Сил та пенсіонерів Міністерства оборони України, значна частина з яких не забезпечена власним житлом відповідно до чинного законодавства. Крім того у 2014 році в результаті передислокації з Автономної Республіки Крим до міста Миколаєва військових частин та підрозділів Миколаївський гарнізон став одним з багаточисельних у державі і налічує близько 40 військових частин і установ:

"Збільшення особового складу військових частин і установ Миколаївського гарнізону різко ускладнило і без того непросту ситуацію із забезпеченням житлом військовослужбовців і ветеранів Збройних Сил України. Якщо у 2015 році у загальній черзі військовослужбовців Миколаївського гарнізону на поліпшення умов житла перебувало 1586 осіб вказаної категорії, то на цей час їх кількість складає 2200 осіб, з них більш 900 - учасники АТО, 288 - інваліди, які отримали інвалідність під час проходження військової служби. Взагалі з 2009 року по цей час військовослужбовцям гарнізону не було виділено жодної квартири, за винятком 11-ти квартир від Міністерства оборони України у 2015 році сім'ям загиблих в АТО військовослужбовців. У 2016 році Міністерством оборони України було прийняте рішення щодо фінансування закупівлі у місті Миколаєві на вторинному ринку 39 квартир для військовослужбовців", - йдеться у звернені депутатів.

У зв'язку з цим депутати зазначають, що з метою використання до кінця 2016 року коштів Міністерства оборони України за цільовим призна­ченням, а саме на закупівлю запланованих 39 квартир військовослужбовцям, необхідно уважно і терміново розглянути визначену проблему та надати максимальну допомогу в позитивному її вирішенні.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев

Метки: #депутаты