Депутатам пропонують скинутись на систему відеоспостереження зоопарку Миколаєва

Голова Миколаївської облради вважає, що тварин отруїла людина з хворою уявою

Нещодавно Миколаїв сколихнула новина про отруєння червонокнихних тварин у Миколаївському зоопарку. Пуму та сніжного барса отруїли відвідувачі. За попередніми даними кішок отруїли людськими ліками, повідомляє Depo.Миколаїв

Прокоментувала дану ситуацію і голова Миколаївської облради Вікторія Москаленко. Вона вважає, що тварин отруїла людина з хворою уявою: "Смерть двох тварин сталася внаслідок вживання отруєних продуктів. Однозначно – це посягання на знищення видів,занесених до Червоної книги. Відтак, цей ганебний вчинок, скоєний людиною з хворою уявою,потребує розслідування компетентними органами. Правоохоронці мають надати відповіді суспільству - хто і з якою метою намагається дискредитувати зоопарк, завдавши важкого удару ззовні. Знайти і покарати винуватців трагедії".

Чиновниця запропонувала депутатам "скинутись" на систему відеонагляду у зоопарку: "днозначно, всі ми маємо зробити висновки з цієї ситуації. Передусім, депутати всіх рівнів, починаючи з місцевих рад і закінчуючи представниками Верховної Ради, повинні перейнятися пошуком коштів для облаштування у зоопарку системи відеоспостереження. Лише таким способом вдасться врятувати і захистити тварин, які сьогодні є в колекції Миколаївського зоопарку. По-друге, вкрай необхідно посилити відповідальність за несанкціоноване годування тварин і взагалі його заборонити відвідувачам Миколаївського зоопарку. Я, як голова представницького органу влади регіону, спільно з депутатським корпусом вживаємо і на далі будемо вживати всіх дієвих заходів для підтримки колективу Миколаївського зоопарку".

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев

Метки: #зоопарк