Депутат від миколаївської "Самопомочі" заявив, що "заява до Ісакова" немає офіційного підтвердження

За словами Філевського, звернення опублікував "технічний працівник" і підписи членів фракції під ним відсутні

Депутат міськради від "Самопомочі" Ростислав Філевський заявив, що звернення фракції, за якою Сергію Ісакову порадили зійти зі сторінок ЗМІ, розмістив технічний співробітник і в нього є сумніви щодо достовірності цього повідомлення. Про це він написав у "Фейсбуці", повідомляє Depo.Миколаїв.

За словами Філевського, текст на сторінці "Самопомочі" у соцмережі розмістила секретар-референт офісу Олександра Патракеєва. Підписів членів фракції під зверненням до Сергія Ісакова немає. "Сьогодні вранці у колег поцікавився, коли і ким ухвалювався цей текст, де протокол засідання фракції, на якому він проголосований (перед цим, наскільки я був повідомлений, не було жодного засідання фракції, до порядку денного якого було внесено це питання), ким він підтриманий", - пише Філевський.

За його словами, чіткої відповіді та протоколу засідання фракції він не отримав. Разом з тим Філевський порадив журналістам перевіряти інформацію та отримати офіційні підтвердження, "крім посилання в ФБ, викладеного технічним співробітником".

Зауважимо, що раніше у депутатів не виникало подібних претензій щодо достовірності інформації, взятої з офіційної сторінки миколаївської "Самопомочі" у "Фейсбуці", та ким саме вона була розміщена - "технічним працівником" чи уповноваженою особою.

Депутат від миколаївської "Самопомочі" заявив, що "заява до Ісакова" немає офіційного підтвердження

Нагадаємо, що пропозиція розпустити виконком надходила від голови фракції "Самопоміч" у міськраді Сергія Ісакова. Після цього на сторінці миколаївської "Самопоміч" у "Фейсбуці" депутату рекомендували зійти зі сторінок ЗМІ та обговорювати свої думки у фракції.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев