Депутат, що звітував "Мультику" прямо на сесії, знову обіцяє покинути фракцію

Депутати обрали нового голову фракції БПП в Миколаївській облраді та вимагають виходу з неї Федора Барни

На засіданні фракції БПП в Миколаївській обласній раді, яка відбулася у вівторок, 26 липня депутати одноголосно проголосували за кандидатуру Сергія Чорного на пост голови фракції, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі БПП.

Новопризначений голова замінить Івана Кухту, який раніше прийняв рішення покинути фракцію БПП в облраді. За Сергія Чорного віддали голоси 10 депутатів обласної ради з 10-ти присутніх.

Також депутати облради висловили свою думку щодо членства у фракції депутата Федора Барни. Народні обранці впевнені, що після скандалу з Viber-листуванням навколо Вознесенського кар’єра Барна повинен покинути лави фракції БПП в обласній раді, щоб не паплюжити партію. Але через те, що на даний момент фракція облради юридично не має керівника, питання примусового виключення депутата з фракції не був винесений на голосування. Натомість колеги порадили депутату самостійно написати заяву про вихід.

"Я вважаю, що по-справжньому чоловічий вчинок з боку Федора Барни – це вихід з фракції. Тоді він вчинить принципово і по-чоловічому", – зазначила Надія Іванова.

Депутат облради Михайло Талпа резюмував: "Якщо Федір Барна покине фракцію, він поступить в інтересах не тільки обласної фракції, а й партії в цілому".

Аналогічну думку висловила голова обласної ради Вікторія Москаленко, яка також була присутня на засіданні: "Я сьогодні тут присутня як позафракційний депутат. І я пропоную Вам написати заяву про вихід з фракції добровільно".

У свою чергу, Федір Барна пообіцяв прийняти самостійне рішення про вихід з фракції в п’ятницю, 29 липня: "Я почув ваші доводи, серйозно подумаю над ними, і до п’ятниці прийму рішення. Правильне рішення. З урахуванням того, що 8 членів фракції, моїх колег порадили мені написати заяву".

Раніше Іван Кухта радив Федору Барні скласти з себе депутатські повноваження і добровільно вийти із фракції

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев

Метки: #БПП