Чорт ногу зломить: Депутати незадоволені сайтом Миколаївської міськради

Члени "бюджетної" комісії пропонують, щоб на сайті відображалися їхні звернення та реакція на них

Члени "бюджетної" комісії Миколаївської міськради вважають, що на офіційному сайті міста важко знайти інформацію і не завжди достатньо вісвітлюється їхня діяльність. Таку думку депутати висловили на засіданні комісії вчора, 18 січня, повідомляє Depo.Миколаїв.

Секретар міськради Тетяна Казакова попросила депутатів надати пропозиції щодо поліпшення роботи комісій, більш ефективного відпрацювання висновків. Члени "бюджетної" комісії зазначили, що не завжди їхні рішення беруться до уваги, хоч за результатами засідань завжди є рекомендації. Проте зворотного зв'язку немає.

На думку голови комісії Олександра Бернацького, необхідно опрацювати механізм, який буде контролювати взаємозв'язок депутатських комісій та інших органів міськради. "Якщо є якась рекомендація, то обов'язково повинна бути відповідь. Я розумію, що не завжди законодавство дозволяє виконати цю рекомендацію, але відповідь з тим, що це неможливо, тому що закон трактує так-то і так, все одно зобов'язана бути", - сказав Бернацький.

Депутат В'ячеслав Апанасенко також звернув увагу на незадовільну роботу сайту міськради: "На сьогодні він не відповідає вимогам і технічним параметрам для якісного надання інформації. Там, вибачте, сам чорт ногу зломить, що-небудь знайти дуже складно, дуже часто губляться документи, і хто його адмініструє, домогтися інформації практично неможливо", - зазначив депутат.

Члени комісії погодилися, що необхідно вивести роботу міськради у відкриту площину, а не просто змінювати картинки на сайті. "Є така пропозиція. У нас є на сайті порядок денний комісії, є протокол і тоді як висновок повинні бути ще в цьому ж розділі мають бути всі звернення і реакція на ці звернення. Ось тоді буде логічний ланцюжок", - резюмував Бернацький.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев