Читайте пресу, там все буде написано, - Рєпін не відповів, коли Миколаєву дадуть газ

Голова комісії ЖКГ у міськраді на черговий випад "опоблоківця" Солтиса порекомендував йому читати ЗМІ

В черговий раз проблему відсутності опалення у Миколаєві обговорили депутати. На комісії з ЖКГ сьогодні, 18 жовтня, акцентували, що тепла досі немає в школах, дитсадках, лікарнях та пологових. Про це повідомляє Depo.Миколаїв.

Голова комісії з ЖКГ Олександр Рєпін, який також є заступником директора Департаменту житлово-комунального господарства, розповів, що штаб з питань підготовки до зими, збирається щотижня. Як він зазначає, всі системи в місті готові до прийому тепла. Але Миколаївська ТЕЦ і "Миколаївоблтеплоенерго" не отримали ліміти газу. Коли він з'явиться, Рєпін не відповів.

"Нашекраївець" Владислав Ентін навів приклад Донецьк, де губернатор поїхав на теплогенеруючі підприємства, зірвав пломби і пустив тепло в будинки населенню. У відповідь на це Рєпін пояснив, що за зрив пломби місто зобов'язане буде сплатити подвійний тариф на використаний газ. Про це йдеться в постанові Кабміну.

"Опоблоківець" Олег Солтис, який постійно вступає в словесні перепалки з головою комісії, почав питати у Рєпіна, чи цікавиться міська влада, на якому етапі перебуває вирішення питання про постачання газу на теплогенеруючі підприємства. На що Рєпін порекомендував своєму колезі пошукати відповідь в ЗМІ. "Читайте пресу, там все буде написано. Навіщо ви робите такі розумні висновки? Газу немає", - сказав Рєпін.

Нагадаємо, що у школах з 19 жовтня до понеділка оголосили призупинення навчального процесу. Батькам дитсадівців радять також залишити дітей вдома. Студенти сидять на "парах" в університетах в куртках.

Варто додати, що у миколаївських університетах зазвичай не приняють проводити заняття, навіть незважаючи на холоднечу в аудиторіях.

Мерія відзвітувала, що будинки до подачі тепла готові, але питання за "Нафтогазом". Миколаївці тим часом скаржаться на холоднечу у домівках, школах та дитячих садочках. При цьому Миколаївщина є однією з областей, які найменше заборгували "Нафтогазу".

Варто додати, що прем'єр-міністр Володимир Гройсман запевнив, що до 15 жовтня НАК "Нафтогаз" підпише договір поставки газу для виробництва тепла населенню.

За словами мера, завтра до вечора планують запустити всі котельні.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев

Метки: #депутаты