Чиновник-хабарник з Миколаївщини стверджує, що справу проти нього сфабрикували

Захист екс-очільника Першотравенського водоказалу вважає, що була спеціально створена провокація

Засуджений за хабарництво екс-очільник Першотравенського водоканалу, що на Миколаївщині, Сергій Шурко та його адвокат заявили, що справу проти нього навмисно сфальсифікували. Про це він повідомив сьогодні, 18 січня, під час судового розгляду в апеляційному суді, повідомляє Depo.Миколаїв.

Шурко оскаржує рішення суду першої інстанції, яким його визнали винним в отриманні 20 тис. грн. За ці кошти він мав продовжити договори оренди на охорону п'яти об'єктів КП "Першотравенський водоканал" від представника ПП "Хорт-М" Мицика. Екс-чиновник стверджує, що він не вчиняв неправомірних дій, але його провина теж є: "Я не робив тих неправомірних дій, про які говорить слідство і суд першої інстанції. Я визнаю провину в тому, що не повідомив правоохоронним органам про те, що громадянин Мицик збирається дати мені якийсь хабар. В жодній з наших розмов не звучало, що він мені щось винен", - сказав Шурко.

Захисник Шурка Олександр Коноваленко стверджував, що справу проти його підзахисного сфальсифікували: Мицик, який проходить у справі потерпілим, спочатку діяв в інтересах СБУ, а не фірми. Відповідно до доказів Шурко підписав три угоди на охорону об'єктів водоканалу з директором ПП "Хорт-М" Катериною Полозенко - 1 грудня 2015 року, 19 та 29 лютого 2016 року.

Далі за довіреністю від 27 листопада 2015 року угоди подавав на підписання Мицик. "Однак на момент подачі заяви про вчинення Шурко злочину довіреність не була підписана ані директором ПП "Хорт-М", ані самим Мициком", - зазначив адвокат.

За його словами, Полозенко не надала суду першої інстанції ніяких фактів про вимагання Шурком хабара від Мицика, і на засіданні вона заявила, що незнайома з екс-очільником водоканалу. Тому адвокат Шурка вважає заяв слідства про домовленності між його підзахисним та Полозенко необгрунтованими. "Слідчі вказують в обвинувальному акті неправдиву інформацію, посилаючись на доручення, яке було "сфабриковано" самим Мициком або тими особами, які готували провокацію", - сказав адвокат.

Нагадаємо, ще на початку серпня Шурка засудили до двох років позбавлення волі. Він у лютому попався на хабарі в 20 тисяч гривень. Зауважимо, що за ч. 1 ст. 368, яку інкримунівали чиновнику, крім строку за гратами, його позбавили права обіймати посади на строк до трьох років.

Вже після ухвалення рішення суду Шурка відправили у відпустку. І лише наприкінці жовтня у міськраді згадали, що його потрібно звільнити. Як стало відомо, він пізніше звільнився сам.

Нагадаємо, що з 12 жовтня Depo.ua називає Первомайськ Першотравенськом. Детальніше читайте тут.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев

Метки: #взятка