Через недбальство посадовців бюджет Миколаєва втратив майже 3 млн грн

Посадовці прийняли пропозиції на механічне прибирання вулиць, які не відповідали вимогам законодавства, внаслідок чого бюджет міста втратив гроші

Миколаївська місцева прокуратура №1 виявила порушення законодавства у сфері державних закупівель посадовими особами однієї з адміністрацій району міста Миколаєва, що завдало збитків бюджету міста на суму понад 3 млн грн. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прокуратурі.

Установлено, що посадовці під час проведення закупівлі послуг з механізованого вакуумного прибирання доріг від сміття та бруду, прийняли та акцептували пропозиції учасників торгів, які не відповідали вимогам законодавства, внаслідок чого бюджет міста втратив майже 3 млн грн. За даним фактом місцевою прокуратурою розпочато кримінальне провадження за ч.2 ст.367 КК України - службова недбалість. Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Раніше повідомлялося, що Першотравенська міськрада незаконно віддала землі вартістю понад 21 млн під ринок. Земельна ділянка площею у 2 га була надана в оренду поза конкурсом, і тепер рішення оскаржується у суді.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев