Через миколаївських депутатів залишилося заблокованим фінансування ПТУ

Більше 30 млн грн мали виділити за змінами до міськбюджету, але депутати провалили голосування

Вчора, 14 липня, міський голова Олександр Сєнкевич зустрівся з керівниками миколаївських профтехучилищ. Мер зазначив, що внаслідок останніх змін у законодавстві фінансування ПТУ перейшло до міської влади. Тому наразі служби Миколаєва займаються вирішенням проблеми, пов'язаної з фінансуванням профтехучилищ. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради.

Олександр Сєнкевич, спілкуючись з керівниками ПТУ, підкреслив, що на рік для фінансування потреб ПТУ необхідно трохи більше 91 млн грн. Більше половини цих коштів міська влада вже виділила. Вдалося знайти й гроші, яких бракує. Були підготовлені зміни до бюджету Миколаєва на 2016 рік, якими передбачалося, крім іншого, виділення для ПТУ грошей.

Однак, як зазначив мер Миколаєва, на минулій сесії міської ради депутати не затвердили зміни до міського бюджету: "На сьогоднішній день у нас потреба в грошах, які потрібні, щоб забезпечити усі потреби ПТУ, становить трохи більше 91 мільйона гривень на рік. Вам вже на початку року виділили 45 мільйонів гривень, потім ще додали 11,5 мільйона гривень. У підсумку на ПТУ було виділено 56,5 мільйонів гривень. Залишок складає більше 30 мільйонів. Ці гроші ми заклали до перерахунку бюджету за півріччя, який депутати міського бюджету провалили. Ресурс зараз залишився заблокованим. Але я сподіваюся, що найближчим часом ми все-таки проведемо сесію міськради", - сказав Сєнкевич.

За словами мера, гроші для фінансування ПТУ є, зараз проблема полягає лише в ухваленні депутатами змін до бюджету міста. Він висловив надію, що це незабаром станеться. І запевнив педагогів, що якщо буде потрібно, він буде ініціювати скликання позачергової сесії для вирішення цього питання. "З вами ми будемо продовжувати працювати, вас ми будемо продовжувати фінансувати. Адже ви виховуєте наших дітей, готуєте фахівців, які нам так необхідні", - запевнив керівників ПТУ Сєнкевич.

Нагадаємо, що депутати на сесії міськради 13 липня не змогли ухвалити внесення змін до бюджету, а також завалили голосування за земельні питання, через що сесію довелося закривати.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев