Через миколаївських депутатів-кнопкодавів доведеться проводити позачергову сесію

Депутати міськради "допомогали" голосувати своїм колегам, тому тепер невідомо, які земельні питання прийняли з порушеннями

Миколаївській міськраді, яка минулого тижня двічі збиралася на засідання, доведеться проводити позачергову сесію. Її винуватцями стали депутати-кнопкодави, через яких потрібно переголосувати за земельні рішення. Про це стало відомо на комісії міськради з етики, гласності та законності вчора, 18 жовтня, повідомляє Depo.Миколаїв.

Депутати-кнопкодави, а це були БППшник Ігор Концовий та "опоблоківець" Микола Пономарьов, визнали своє порушення під час сесії 12 жовтня. Примітно, що самі порушники на комісію не прийшли, посилаючись на зайнятість. За словами голови фракції "Опоблок" Ігоря Дятлова, випадок розглянули на фракції: якщо таке повториться, депутата можуть виключити з її складу. Крім того, Пономарьов надіслав пояснення на комісію з етики. За його словами, він "кнопкодавив" не маючи особистих інтересів, а його попросив колега.

Після довгих обговорень комісія вирішила, що не може визначити, за які саме питання "кнопкодавили" їхні колеги. Голова комісії "опоблоківець" Олександр Малікін пояснив, що за фактом кнопкодавства під час сесії мер повинен був призупинити роботу і звернутися до комісії з етики. А після фіксації порушення - переголосувати питання. Оскільки Олександр Сєнкевич цього не зробив, невідомо, які саме питання ухвалили з порушеннями - їх було близько 70.

Тому комісія вирішила звернутися до мера, щоб провести позачергову земельну сесію та переголосувати всі питання за третє пленарне засідання. "Кнопкодави" ж до початку сесії мають дати пояснення членам комісії, чому вони так вчинили.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев