Бійці легендарної 79-ки перемогли на правничому інтелектуальному турнірі

У рамках правничого турніру військовослужбовці 79 ОДШБр впевнено перемогли у чотирьох сеансах гри і здобули заслужене перше місце

Напередодні відзначення Дня юриста в Україні на базі Миколаївського міжнародного класичного університету ім. Пилипа Орлика відбувся правничий інтелектуальний турнір. До участі були запрошені студенти цього навчального закладу, студенти Миколаївського юридичного ліцею, а також військовослужбовці 79 Миколаївської окремої десантно-штурмової бригади – представники юридичної групи бригади та відділу по роботі з особовим складом, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі 79-ки.

Гра відбувалася у формі відомого "брейн-рингу" - дві команди за двома столами виявляють кращих інтелектуалів, які демонструють гарні знання, згуртованість та відмінну реакцію. Учасники інтелектуальних змагань були поділені на команди по шість чоловік у чотирьох підгрупах. Питання, пропоновані до обговорення у рамках правничого турніру, не обмежувалися лише суто галуззю юридичних знань, а включали в себе історичну, культурну та літературну тематику і були максимально цікавими як учасникам інтелектуального "брейн-рингу", так і глядачам.

У рамках правничого турніру військовослужбовці 79 ОДШБр впевнено перемогли у чотирьох сеансах гри і здобули заслужене перше місце.

Учасники юридичного брейн-рингу показали високу ерудованість, володіння фаховими знаннями, розкрили не лише свій інтелектуальний потенціал, але і вміння творчо мислити в нестандартних ситуаціях.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев