Біля миколаївського сміттєзвалища огорожу ніяк не побудують вже вісім років

Поки сміття з полігону відходів всюди розлітається, від чого потерпають жителі найближчих сіл

Депутати Миколаївської районної ради просять депутатський корпус Миколаєва оперативно виділити гроші на будівництво огорожі міського звалища. Про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі міськради.

Депутати Миколаївської районної ради звернулися до мера Миколаєва Олександра Сєнкевича і Миколаївської міської ради з проханням затвердити зміни в бюджеті Миколаєва і виділити гроші на будівництво огорожі навколо міського полігона твердих побутових відходів.

У своєму зверненні депутати Миколаївської районної ради висловлюють стурбованість поганим санітарним станом території, прилеглої до міського звалища. На думку народних обранців, через відсутність огорожі територія навколо полігона ТПВ більше схожа на саме звалище. Цю проблему намагаються вирішити багато років - ще з 2008 року, але наразі звалище, куди звозять сміття з усього Миколаєва, так і не огороджене.

Тому, з огляду на важливість питання, депутати Миколаївської районної ради просять своїх колег з Миколаєва 11 серпня на сесії міської ради проголосувати за виділення грошей з бюджету нашого міста, необхідних для будівництва огорожі навколо полігона ТПВ.

У депутатів Миколаївської місУ депутатів Миколаївської міськради просять гроші на огорожу сміттєзвалищаькради просять гроші на огорожу сміттєзвалища

У депутатів Миколаївської міськради просять гроші на огорожу сміттєзвалища

Нагадаємо, що голова Миколаївської РДА вже акцентувала на тому, що на сміттєзвалищі панує хаос через те, що огорожі немає.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев

Метки: #мусор