Біля миколаївського пункту безпритульних тварин рухнув новенький паркан

Через неякісно виконану роботу огорожа простояла не довго і тепер потребує коштів на відновлення

У Миколаївському Центрі захисту тварин постраждала огорожа, яка зруйнувалася через неякісну установку. Про це розповіли на комунальному підприємстві Миколаївської міської ради "Центр захисту тварин", повідомляє Depo.Миколаїв.

Зазначимо, що пункт стерилізації безпритульних тварин запрацював у лютому 2015 року. Проте огорожа не простояла і двох років, після відкриття нового пункту паркан, встановлений по периметру установи, зруйнувався.

Директор КП "Центр захисту тварин" Людмила Ткач зазначила, що при реконструкції території підрядником "Николаевгорстрой" огорожу встановили неякісно. Тому вона звернулась до начальника Управління охорони навколишнього середовища та благоустрою Департаменту ЖКГ Миколаєва Володимира Корчагова з проханням про допомогу: "Відстань між плитами і землею в деяких місцях досягає 20-30 сантиметрів, плити паркану випадають з пазів опорних стовпів, в'їзні та пожежні ворота змонтовані на неармовані опори, які не витримують ваги воріт, кілька секцій паркану завалюються назовні", - розповілаТкач.

Біля миколаївського пункту безпритульних тварин рухнув новенький паркан

Вона додала, що самостійно комунальне підприємство "Центр захисту тварин" сьогодні не в змозі провести такий ремонт, тому просить переговорити з керівництвом ТОВ "Николаевгорстрой" стосовно реконструкції.

Біля миколаївського пункту безпритульних тварин рухнув новенький паркан

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев