Більше незручностей ніж користі, - Сєнкевич про нову схему маршрутів у Миколаєві

У Миколаєві знову затягують процес оптимізації маршрутів громадського транспорту

У Миколаєві знову затягують процес оптимізації маршрутів громадського транспорту. Виявилось, що напрацювання Харківської національної академії міського господарства  використовувати неможна через помилки при формуванні технічного завдання. Про це в ході прес-конференції заявив мер Миколаєва Олександр Сєнкевич, передає Depo.Миколаїв.

Статистичні дані, які використовувались при розробці нових маршрутів не відповідають реаліям міста та принесе городянам більше незручностей, ніж користі: "Була розроблена схема руху і пізніше вона була розміщена на сайті міської ради на розгляд міста і всі могли з нею ознайомитися. Більшість людей і експертів сказали, що це не зовсім те, що потрібно місту і це не вирішить проблему. Для городян це додасть більше незручностей ніж користі". 

Сєнкевич додав, що в міській раді прийняли рішення зобов'язати "маршуртчиків" новим договором встановити GPS-передавачі, які можуть відображати реальний пасажиропотік в Миколаєві: "Було прийнято рішення після проведення конкурсу з перевезень зобов'язати новим договором всіх перевізників встановити на транспортні засоби GPS-передавачі. Це дуже важлива інформація, яку ми будемо отримувати і аналізувати". 

Примітно, що досі цей пункт зазначається в додаткових вимогах і не є обов'язковим, тож чи планує міська влада дійсно не випускати автобуси на маршрути без навігаторів, что просто обмежиться побажаннями, поки не зрозуміло. 

Таким чином Сєнкевич має намір порахувати пасажиропотік на різних напрямках, кількість реальних автобусів на маршруті і необхідних для забезпечення громадян транспортом: " На підставі цього, ми зможемо скласти договір з компанією, яка зуміє проаналізувати всю цю інформацію і видати нам рішення як потрібно організувати перевезення. Я дуже сподіваюся, що найближчим майбутньому, обіцяти дату не буду, ми отримаємо нову схему, і зможемо розуміти скільки техніки і де нам потрібно". 

Раніше мер Миколаєва обіцяв провести підрахунок пасажиропотоку весною, яка минула і задіяти до цього студентів. Процес постійно затягувався через погодні умови та дбайливість Сєнкевича про людей, які мають стояти на зупинках та рахувати пасажирів.  решті-решт це так і не було зроблено, а конкурс перевізників міська рада провела. 

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев