Азербайджанцю, що намагався підкупити миколаївських правоохоронців, оголосили про підозру

Підприємець хотів за "подарункові гроші" повернути вилучене під час досудового слідства майно

Підприємцю, який намагався дати хабар працівникам прокуратури та поліції, оголосили про підозру. Про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі обласної прокуратури.

44-річного громадянина Азербайджану затримали при спробі дати хабар працівнику поліції та слідчому прокуратури за повернення майна, що вилучили на законних підставах під час досудового розслідування кримінального провадження за фактами чисельних порушень при експорті рогатої худоби за кордон. "Підприємець звернувся до оперуповноваженого поліції Управління захисту економіки та запропонував 20 000 доларів США в якості "подарунка" для нього та слідчого прокуратури в обмін на повернення вилученого майна і "лояльного" розслідування справи", - повідомляє прокуратура.

Під час передачі частини від раніше обумовленої неправомірної вигоди в сумі 5 000 доларів США зловмисник був затриманий у порядку ст. 208 КПК України. Йому повідомили про підозру за ч.3 ст.369 КК України, тобто надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище, за вчинення нею в інтересах того, хто надає таку вигоду дій з використанням наданого їй службового становища.

Про затримання вказаної особи прокуратурою області повідомлено посольство Азербайджанської Республіки в Україні. Вирішується питання щодо обрання стосовного нього запобіжного заходу.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев