Авто за докази ігор на тоталах: Забранський про "договорняки" МФК "Миколаїв"

Головний тренер "корабелів" пообіцяв подарувати власне авто тому, хто доведе махінації клубу на ставках

Керівництво МФК "Миколаїв" у відчаї, адже футбольний клуб елементарно не може грати та тренуватись на стадіоні, якому вже виповнилось півстоліття. Про це в коментарях журналістах повідомив головний тренер "корабелів" Руслан Забранський, передає Depo.Миколаїв.

Покриття поля не дозволяє футболістам елементарно приймати м'яч та віддавати передачі, бо той літає над головами: "Бачили, як м'яч стрибає на футбольному полі? Голову підняти не можна на цьому футбольному полі. Ти втратиш м'яч, він перестрибне через ногу і будуть проблеми. Це не проблема керівництва стадіону. Вони роблять все, щоб поле було в гарному стані. Але це поле потрібно заносити до книги "Рекордів Гінеса": 51 рік, більше такого поля ніде немає. Можна з'їхати з глузду, я готовий сперечатися, більше такого не лише в Україні, а і у колишньому Радянському Союзі немає. На цьому полі треба грати пляжній футбол верхом. Складно говорити про якусь гру - хочеться просто не з'їхати з глузду". 

Попри перемогу над столичним "Арсеналом", головний тренер залишився невдоволений результатами, бо все пішло не по плану. Проте, Забранський щиро подякував уболівальникам, які придбали квитки на перший платний матч сезону: "Сьогодні, в першу чергу, хочу подякувати тим вболівальникам, які придбали квитки. В усьому світі це вже давно нормальне явище. В нас це сенсація: у Миколаєві ввели квитки".

Проте ложку дьогтю в діжку меду влили люди, які вважають, що клубу немає за що брати гроші з глядачів, тим паче, що МФК "заробляє на тоталах" та своїх поразках: "Якби ви тільки читали, що мені пишуть люди на сторінках Вконтакті та Фейсбуці: "За що платити, ви заробляєте на конторах, ви граєте на конторах та заробляєте сотні тисяч доларів?!". Я просто був шокований. Це написала людина, яка багато років пропрацювала в керівництві МВД. Може собі ця люди дозволити писати таке?! Я сказав: якщо будь-хто, хто хоче з правоохоронних органів чи серед людей, які можуть розслідувати ці справи, докаже, що ми з "Гірняк-Спорт" віддали чи зіграли на контору, чи приймали участь у цих іграх, я цій людині подарую свою машину. Такої нісенітниці я ще не чув". 

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев