АТОшники звинуватили миколаївську владу в неповазі до загиблих бійців

Міська та обласна влада ігнорує похорони бійців, що загинули в зоні АТО

У Миколаєві воїни АТО обурилися відсутністю представників влади на похоронах загиблих учасників бойових дій. Своє невдоволення бійці висловили меру Аленксандру Сенкевичу на зустрічі сьогодні, 7 липня, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Мой город".

Так, учасник АТО Володимир Закалюжний нагадав меру, що вчора ніхто з представників влади так і не прийшов провести в останню путь 23-річного військового Василя Гончарука, який загинув 4 липня в результаті артобстрілу в Секторі "М" (під Маріуполем).

Відсутність на похоронах образлива для бійців, які захищають рідну країну і віддають життя за неї: "Це не хочу-не хочу, це чисто людська шана до нього, тому, хто залишив своє життя там... Хтось ховав моїх підлеглих, я не їздив, але до цих я ходжу і віддаю данину, тому що я їх поважаю. Чому у нас ні міська, ні обласна влада не поважає. Ви подивіться, як в інших областях проводяться похорон бійців. Все місто гуде, весь район гуде. У нас це тихо: поховали і все".

На такі заяви міський голова заявив, що не був проінформований про похорон бійця і дізнався про це через соцмережі. Крім того мер підкреслив, що у нього не завжди є на це час, так як дуже багато робочих зустрічей та нарад.

"Я не ходжу на похорони багатьох шанованих людей, але це не пов'язано з тим, що я не поважаю їх і не бажаю ходити. Це пов'язано з тим, що я виконую обов'язки міського голови... У нас проходять і сесії міської ради і багато інших заходів, на яких мені також потрібно бути присутнім. Я не просто сиджу цілими днями і ходжу вітаю, тисну руки, на жаль, так і є", - зазначив Сенкевич.

У зв'язку з цим міський голова доручив Департаменту соцзахисту повідомляти мерію про прощальні процесії і пообіцяв надалі бути присутнім на похоронах учасників АТО.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев