Апеляційний суд підтвердив заборону будівництва скандальної АЗС біля гуртожитку

Представник ФОП Харламенко хотів скасувати заборону будь-яких будівельних робіт, яку наклав Центральний райсуд

Судове рішення про заборону будівництва автозаправочного комплексу на проспекті Героїв України (Сталінграду) залишили без зміни. Про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі апеляційного суду.

Апеляційний суд Миколаївської області розглянув скаргу представника фізичної особи підприємця Харламенка на ухвалу Центрального райсуду від 1 вересня у цивільній справі за позовом Середи до міськради про визнання незаконними та часткове скасування її рішення. ФОП Харламенко у справі виступав третьою особою.

19 лютого Середа звернулася до суду з позовом про скасування рішення Миколаївської міськради від 12 листопада 2009 року, яким затвердили проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 1174 кв.м в оренду для розміщення заправки на розі проспекту Героїв України та вул. Новоодеської. Позивачка вважає, що це рішення суперечить чинному законодавству, порушує її конституційне право на безпечне для життя та здоров'я, оскільки порушуються містобудівні та санітарні норми.

Середа 1 вересня просила суд заборонити будь-які будівельні роботи на спірній земельній ділянці і ухвалою Центрального райсуду її заяву задовольнили. В апеляційній скарзі представник ФОП Харламенка просила ухвалу суду в частині вжиття заходів забезпечення позову скасувати та постановити нову ухвалу про відмову в задоволенні заяви.

Колегія суддів апеляційного суду Миколаївської області в складі Тетяни Довжук, Оксани Локтіонової та Оксани Ямкової апеляційну скаргу представника ФОП Харламенка відхилила, а ухвалу Центрального райсуду від 1 вересня залишила без зміни, оскільки повністю погодилася з висновками суду першої інстанції, що будівництво об'єктів на спірній земельної ділянці і є предметом спору.

Нагадаємо, у серпні розгорівся скандал навколо будівництва заправки біля гуртожитку НУК. Землю виділяли для будівництво реабілітаційного центру, а потім змінили її цільове призначення. Радник мера завявив, що екс-регіонал, а нині "опоблоківець" лобіював будівництво скандальної АЗС.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев