Антощук назвав Облавтодор "головним болем" Миколаївщини та Служби автодору

Крім своєї гучної заяви про чинність на посаді, Антощук розкритикував роботу Миколаївського облавтодору

Сьогодні, 26 липня, начальник Служби автомобільних доріг Миколаївської області Олександр Антощук заявив, що він не звільнений, а знаходиться на лікарняному. Таким чином Антощук піддав сумніву рішення начальника Євгенія Бараха про своє звільнення, передає Depo.Миколаїв.

Крім своєї гучної заяви про чинність на посаді Антощук розкритикував роботу Миколаївського облавтодору та закликав не плутати Службу автодору та Облавтодору. 

Очільник Служби автодоріг області назвав Облавтодор головним болем, який потребує реструктуризації: "Облавтодор в тому стані в якому він сьогодні є - це абсолютний головний біль не лише області, але і Служби автомобільних доріг України. Я неодноразово говорив про те, що Облавтодор необхідний нашій області, але він не може функціонувати в тому вигляді, в якому він сьогодні є. Він вимагає реструктуризації та реорганізації. Тому сьогодні це той орган, який проїдає державні гроші. При всьому тому, що він може заробляти. Сьогодні Миколаївський облавтодор одна з тих небагатьох організацій, яка працює в збиток. В сусідніх областях Херсонські та Дніпропетровській Облавтодор пряцює з прибутком. Миколаївський облавтодор приніс за минулий рік державі збиток в 31 млн грн. Тому всі завдання, які видаються сьогодні Облавтодор виконує не завжди якісно", - додав Антощук.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев