"Укртрансгаз" досі не підписав угоду з миколаївською "Зорею"-"Машпроект": колектив просить допомоги у Гройсмана

Півтора року тривала підготовка до участі в тендері, який все ж таки провели на початку листопада: термін підписання угоди закінчується цього тижня

Колектив миколаївської "Зорі"-"Машпроект" звернувся до прем'єр-міністра Володимира Гройсмана щодо проблеми з підписанням угоди з "Укртрансгазом". Про це йдеться у зверненні, опублікованому на сайті пієприємства, повідомляє Depo.Миколаїв.

Як зазначається, на початку листопада "Укртрансгаз" провів через систему закупівель ProZorro тендер на модернізацію трьох компресорних станцій української газотранспортної системи на суму 4,12 мільярди гривень. Перемогу в конкурсі здобуло Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання. Близько 30% запланованих робіт повинно виконати державне підприємство Науково-виробничий комплекс газотурбобудування "Зоря" - "Машпроект".

На підприємстві повідомляють, що підготовча робота до участі в тендері тривала майже півтора року. "Були розроблені, розглянуті і опрацьовані кілька варіантів технічних рішень оснащення компресорних станцій, обраний найбільш актуальний. Запропонований проект успішно пройшов кілька експертиз, в тому числі дві державних експертизи. Конкурс був проведений абсолютно прозоро і в рамках законодавства України. Електронна система державних закупівель ProZorro акцептувала результати тендерів", - йдеться у зверненні.

Проте, незважаючи на всі обставини, процедура укладення контракту до сих пір не відбулася. З проблемою колектив просить розібратися Володимира Гройсмана: "З невідомих нам причин підписання угоди відкладається. На цьому тижні термін підписання закінчується. Колектив ДП "Зоря" - "Машпроект" звертається до вас з проханням взяти ситуацію під свій контроль", - повідомляє підприємство.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев

Метки: #Гройсман