"Тіньова" діяльність миколаївських підприємств завдала державі мільйонних збитків

Працівники фіскальної служби виявили 49 правопорушень, пов'язаних з одержанням "тіньових" доходів

Як повідомив начальник відділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом Головного управління ДФС у Миколаївській області Вадим Бердник, з початку 2016 року працівниками підпорядкованого підрозділу виявлено 49 правопорушень, пов'язаних з одержанням "тіньових" доходів окремими підприємствами регіону. Своїми незаконними діями правопорушники нанесли державі збитки на загальну суму 66,4 млн гривень. Про це Depo.Миколаїв повідомили у фіскальній службі.

Правоохоронними органами Миколаївської області в Єдиному реєстрі досудових розслідувань зареєстровано 26 кримінальних справ, у тому числі два кримінальних провадження порушено за фактами легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, на загальну суму 48 млн грн, 13 кримінальних справ за зловживання службовим становищем, фінансування тероризму, ухилення від сплати податків та 15 справ за фактами інших злочинів, пов'язаних з фінансовими зловживаннями порушено проваджень.

За словами Вадима Бердника, ефективна робота відділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом Головного управління ДФС у Миколаївській област значно сприяє детінізації економіки регіону, забезпеченню додаткових надходжень до бюджету, запобіганню фінансовим зловживанням, насамперед, при здійсненні закупівель за кошти державного та місцевих бюджетів.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев