"Позитивний результат": у Миколаєві більше ніж з 8 тис. злочинів розкрили лише 930

Основною причиною зростання злочинності поліція вважає погіршення соціально-економічного становища та нестачу правоохоронців

Правоохоронці визнали, що у Миколаєві за останні вісім місяців цього року спостерігається тенденція зростання злочинів, в першу чергу пограбувань. Пояснюють це соціально-економічними причинами, безробіттям, зниженням доходів та тим, що поліції не вистачає кадрів. Про це під час сесії міськради заявив в.о. начальника слідчого управління обласної поліції Павло Воловик, повідомляє Depo.Миколаїв.

Поліцейський акцентував, що на сьогодні у поліції Миколаївської області велика нестача кадрів. Так, у Центральному райвідділі некомплект складає 58% службового складу, Інгульському - 34%, Заводському - 34%, Корабельному - 44%. 

Воловик нагадав, що вже стартував набір до поліції. Тим не менш результати можна буде оцінити не раніше 1 травня 2017 року. За словами поліцейського, є і позитив. Таким він вважає розкриття за вісім місяців цього року 930 злочинів, скоєних у Миколаєві, з 8130. В цьому числі 320 - тяжких та особливо тяжких. 

За цей же період завершили два провадження щодо організованих злочинних груп та припинили дільність двох угрупувань мешканців Херсона та Одеси, які скоювали розбійні напади та інші злочинии в місті та Миколаївській області. Правоохоронці також зафіксували 57 фактів незаконного обігу зброї, з них 44 - вогнепальної. Наркозлочинів зареєстрували 279, з них 49 - збут наркотиків, 12 - утримання, шість - нарколабораторій, та 197 - фактів зберігання. 

Депутати поцікавили, чи погіршилася ситуація у порівнянні з минулими роками. "Три-чотири роки тому ситуація в місті та області була кращою, ніж зараз. Це пов'язно з тим, що в той час були повністю укомплкетовані практично всі підрозділи, була нормальна робота. На даний час іде реформування. Як ви бачите, у нас дуже сильний некомплект в органах поліції", - відповів Воловик. 

Нагадаємо, що у Миколаєві не вистачає 51% слідчих: за ними "тягнеться" більше 14 тисяч проваджень.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев

Метки: #полиция