"Пекельну" трасу "Дніпро - Миколаїв" ремонтуватиме донецька фірма

Тендер виграла компанія "Альтком", обійшовши шість конкурентів

Тендер на ремонт пекельної траси Н-11 "Дніпро - Миколаїв" виграла донецька фірма "Альтком". Про це у "Фейсбуці" написав активіст Євген Воловий, повідомляє Depo.Миколаїв.

"Приємний анонс перед сном. У тендері по Н-11 переміг "Альтком". З чим я нас всіх і вітаю!", - написав Воловий.

Разом з тим, "Преступности Нет" посилаються на журналістку Тетяну Локацьку, за інформацією якої на тендер подавали заявки сім підприємств."Було два лоти, щоб не ускладнювати, дам загальну суму. 1. ТОВ "СК Дорлідер" - 102 млн грн. 2. ПП "Південьдортех" - 62 млн грн. 3. "Альтком" - 86 млн грн. 4. ТОВ "Євродор" - 88 млн грн. 5. ТОВ "Росдорбуд" - 111 млн грн. 6. ТОВ "Автомагістраль Південь" - 112 млн грн. 7. "Дрогопол"(польська компанія) - 101 млн гривень", - зазначила Локацька.

Видання також повідомляє, що власниками групи "Альтком" є бізнесмени Олександр Тисленко, Сергій Павлічев, Altcom B.V. (Амстердам). За іншою інформацією, засновником і єдиним власником компанії є Олександр Тисленко.

За даними ЗМІ, фірми з групи "Альтком" почали активно вигравати державні тендери після призначення Бориса Колеснікова віце-прем'єр-міністром з питань Євро-2012. Також в ЗМІ можна знайти згадки про зв'язок фірми з донецьким олігархом Рінатом Ахметовим, хоча у самого бізнесмена відхрещуються від цього.

"Пекельну" трасу "Дніпро - Миколаїв" ремонтуватиме донецька фірма

У числі реалізованих проектів компанії: злітно-посадкові смуги в аеропортах Донецька і Львова, термінал донецького аеропорту, траса "Київ - Харків - Довжанський", стадіон "Арена-Львів" та ін. За кордоном компанія реалізувала проект будівництва моста Атамурат - Керкичи в Туркменістані і сьогодні веде будівництво об'єктів в Туркменістані, Грузії, Іраку.

Нагадаємо, що навесні трасу Н-11 на Миколаївщині перекривали протягом місяця, вимагаючи ремонту. З державного бюджету обіцяли виділити 250 млн грн на ремонт. Але надали лише 100 млн.

Тим не менш, Миколаївщина стала пасти задніх в ремонті доріг і в освоєнні грошей, які на нього виділяються. Міністр інфраструктури Володимир Омелян запевнив, що тендер на ремонт трас Н-11 "Дніпро - Миколаів" на 112 млн грн буде проведені вчасно.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев